Na szlaku trumien - Peter May [Ebook PL]

Na szlaku trumien - Peter May [Ebook PL]


Wyspa Harris, Hebrydy Zewnętrzne.
Wyrzucony na plażę mężczyzna nie ma pojęcia, gdzie się znajduje ani kim jest. Stopniowo dowiaduje się kolejnych szczegółów o sobie: nazywa się Neal Maclean i zjawił się na Harris przed rokiem, by pisać książkę. Tyle że w jego komputerze nie ma po niej ani śladu. Jedyne, co znajduje w domu, to mapka z zaznaczoną trasą zwaną Szlakiem Trumien.

Wyspa Flannana.
Na niezamieszkanej wysepce archipelagu Hebryd Zewnętrznych, z której ponad sto lat temu w tajemniczych okolicznościach zniknęło trzech latarników, zostają znalezione zwłoki zamordowanego mężczyzny. Policja podejrzewa Macleana. A jemu trudno dowieść niewinności, skoro nadal niewiele pamięta i sam nie jest o niej przekonany.

Edynburg.
Karen Flemming, zbuntowana nastolatka, która od dwóch lat zmaga się z traumą po samobójstwie ojca naukowca, dostaje od jego przyjaciela dziwny list napisany przez ojca przed śmiercią. I budzi się w niej podejrzenie, że tata wciąż żyje, a za jego zniknięciem może stać koncern, w którym pracował.

wielkość całości - 3,4 MB
rodzaj kompresji - RAR
zawartość uploadu - pdf, epub, mobi, azw3
data wydania - 6 czerwca 2018
thriller/sensacja/kryminał


Wszystko o newsie Na szlaku trumien - Peter May [Ebook PL]

News Na szlaku trumien - Peter May [Ebook PL] w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Na szlaku trumien - Peter May [Ebook PL] Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

14-06-2018, 06:28
0komentarze i odpowiedzi w newsie Na szlaku trumien - Peter May [Ebook PL]
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę