Komeda.Osobiste życie jazzu - Magdalena Grzebałkowska [Ebook]

Komeda.Osobiste życie jazzu - Magdalena Grzebałkowska [Ebook]


Człowiek tajemnica. Listów nie pisał. Dzienników nie prowadził. Mruk. Miły. Uśmiechnięty. Osobny – tak o nim mówili. Większość tego, co wiemy o Krzysztofie Komedzie, pochodzi ze wspomnień jego żony. Często sprzecznych z tym, co pamiętają inni. Agnieszka Osiecka pisała, że gdy grał na fortepianie, jego dłonie opowiadały „małe, kameralne historie o niebie dla dwojga osób”. Ale jego życie taką historią nie było.

By poznać prawdę o jednym z najwybitniejszych polskich muzyków, którego kołysankę z Dziecka Rosemary nucił cały świat, Magdalena Grzebałkowska odwiedza między innymi państwa skandynawskie, Rosję i Stany Zjednoczone. Dociera do ostatniego żyjącego świadka tragicznego upadku ze skarpy sprzed pięćdziesięciu lat i jako pierwsza przedstawia jego wersję wydarzeń. Odkrywa osobiste życie polskiego jazzu – Komedy i środowiska, w którym się obracał: od barwnego życia Piwnicy pod Baranami i narodzin warszawskiego Jazz Jamboree aż po Los Angeles tuż po lecie miłości. Poznaje historie ludzi, którzy dla muzyki porzucali pracę, dzieci, dostatnie życie.

Format : EPUB, MOBI, PDF
Rozmiar : 46.3 MB
Wersja Językowa : PL
Jakość : Dobra
Autor : Magdalena Grzebałkowska
Kategoria : biografia/autobiografia/pamiętnik
Data wydania : 9 maja 2018


Wszystko o newsie Komeda.Osobiste życie jazzu - Magdalena Grzebałkowska [Ebook]

News Komeda.Osobiste życie jazzu - Magdalena Grzebałkowska [Ebook] w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Komeda.Osobiste życie jazzu - Magdalena Grzebałkowska [Ebook] Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

24-06-2018, 00:07
0komentarze i odpowiedzi w newsie Komeda.Osobiste życie jazzu - Magdalena Grzebałkowska [Ebook]
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę